Gellak - Permanentní lakování

je ideální pro ty, kteří nechtějí umělé nehty a chtějí mít své přírodní nehty stále stejně zdravé jako předtím a přitom bez olupujícího se laku na nehty. Tenké vrstvy gellaku  naopak váš nehet lehce zpevní a budete mít 2-3 týdny nehty barevně nalakované. Nehty mohou být celobarevné, zdobené, nebo je možné vytvořit i bílou francii.

Modeláž nehtů

Technologie určená pro klientky, které chtějí mít pevné nehty. Velmi vhodné jsou pro ty, které si okusují nehty nebo mají nehty deformované. Modeláž vydrží v průměru 4 týdny, lze ji neomezeně zdobit. Délka je zcela individuální od velmi krátkých až po extrémně dlouhé nehty.

Nail Art - zdobení nehtů

Existuje nepřeberné množství zdobících technik, od těch jednoduchých, přes složité až kombinaci několika technik. I toto odvětví jde velmi rychle kupředu. Můžete si vybrat malbu, 3D techniku nebo jen aplikaci Swarovski kamínků, pigmentů atd.

CND SPA manikúra 

Únik do světa relaxace. CND uvolňuje krásu z rostlin pro novou úroveň SPA péče. Přináší klientům smyslový prožitek prostoupený vyživujícími esencemi z ovoce a květin. Potěší vnímavou péčí uspokojující individuální potřeby. Čtyřstupňový systém umožňuje výběr vůně dle nálady a specializovanou kúru pro hlubší péči. 

Řada Spa péče GARDENIA WOODS™ hydratuje pokožku rostlinnou směsí uklidňujícího heřmánku a čistícího santalového dřeva. Hedvábné složení zanechá pleť hebkou a pružnou. S každým dotykem zůstává pokožka luxusně jemná.

Zahalte své smysly do dekadentních vůní tmavé vanilky, bílého čaje a divoké orchideje. SUGAR VANILLA , revitalizující a pročišťující SPA péče pro obnovu vaší pokožky s výživnou botanickou směsí olivového oleje a hnědého cukru. 

Řada BRIGHT CITRON obnovuje lesk pomocí rostlinné směsi hydratačního medu a čistící limetky. Toto vyživující složení dodává pleti živější vzhled, zatímco teplá jantarová vůně a růžový grapefruit probouzí smysly. 

Peeling, masku i masáž rukou je možné aplikovat samostatně i po jiné službě.

Péči si zaslouží ne jenom nehty, ale i ruce (i ty s umělými nehty) .


Parafínový zábal

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce i nohy a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká.